Değişim

DEĞİŞİM

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?
https://www.kasbutik.com.tr/ adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren “15 GÜN” dür.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?
Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız MNG Kargo aracılığıyla, – 327 995 361 – anlaşma numarasıyla karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?
1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini biz karşılıyoruz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3-Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı
1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size iade edilecektir.

2- KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ HİZMET BEDELİ DAHİL 9,99  TL’dir. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 9.99 TL KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.