Kullanım Koşulları

Kaş’ın Butiği Kaş Butik, 1 Nisan 2018 açılış tarihinden beri hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi dijital dünyada da en iyi hizmeti vermektedir. Kaş Butik olarak https://www.kasbutik.com.tr/ ve Kaş Butik perakende mağazası ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu gösteriyoruz.

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden Kaş Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. https://www.kasbutik.com.tr/, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan tescilli marka olmuştur. 

Kalite Garantisi https://www.kasbutik.com.tr/ satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol aşamalarından geçmektedir.

Güvenli Alışveriş https://www.kasbutik.com.tr/, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. https://www.kasbutik.com.tr/ ‘da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

https://www.kasbutik.com.tr/ ‘da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor. 

Kaş Butik